Roman Yorum-Özet

Kanunsuzlar Meclisi Kitap Yorumu

Merhabalar…

Herkese mutlu, huzurlu akşamlar dilerim.
Son dönemlerde edebiyatımızdan polisiye bir eser okumamıştım. Arka arkaya okuduğum aşk ve dram türündeki eserlerden sonra ilaç niyetine okuyup bitirdiğim bir kitap oldu Kanunsuzlar Meclisi.

Yazarımızın ilk kitabı olmakla birlikte oldukça özgün kurgusu olan çok değişik, ilginç, sorgulayıcı ve düşündürücü bir eserdi. Beni kitabı okumaya teşvik eden öncelikle kitabın ismi ve merak uyandıran kapağı oldu. Okumaya başladığımda, yerinde ve doğru bir seçim yapmış olmanın mutluluğunu yaşadım. Sayfalar su gibi akıp gitti.

Bir grup arkadaşın hırsızlık maceraları ve yetimhaneden sokaklara savrulan hayatlar… Yaşam mücadelesi, hayatta dimdik durmanın verdiği yaşam savaşı… Toplumsal sınıflar arasındaki farklılıkların güzel bir kurguyla ele alınması…

Psikolojik tahlillerin son derece ilgi uyandırıcı olduğu ve her karakterin duygularının son derece başarılı bir şekilde okura aktarıldığı bu harika roman kesinlikle tavsiyemdir. Bir solukta okuyacağınızdan emin olabilirsiniz. Yazarımızın kalemine sağlık diyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Kitapla kalın HOŞÇAKALIN…
Yeni yorumlarda GÖRÜŞMEK ÜZERE…

Yazar: Resmiye KÜÇÜK

Yazdır

Yazar hakkında

admin

6 yorumlar

Yorum yap