İletişim Sayfası

Sitemize dosya paylaşımında bulunmak; reklam, öneri, istek ve şikâyetleriniz için aşağıdaki formu doldurabilir veya samiloztoprak[at]gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

>> Panel reklamı aylık olarak ücretlendirilmektedir. 600x90 boyutunda olmak zorundadır. Dafollow veya Nofollow olmasına göre ücret değişmektedir.

>> Ücret karşılığında tanıtım yazısı paylaşımı yapılmaktadır.
Tanıtım yazısı içerisinde en fazla 3 kelimeye link verilebilir bu kelimelerden 1'i dafollow 2'si nofollow olmaktadır. Tanıtım yazısı özgün olmak zorundadır ve en az 150 kelime olmalıdır. Tanıtım yazısını sizin veya bizim yazmamıza göre ücretlendirme değişecektir.

Daha Fazla bilgi için mail atınız.

Bilgi: Edebiyat Sultanı; hukuk kurallarına, yasalara, telif hakları ile korunan içeriklere ve bireylerin kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Edebiyat Sultanı, 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen “yer sağlayıcı” olarak çalışmaktadır. Belirtilen 5651 sayılı yasaya göre, Edebiyat Sultanı site yöneticilerinin hukuka aykırı içeriklerin takibini yapma zorunluluğu yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini sahip çıkmış ve kullanmaktadır. Telif haklarının ihlal edildiğini düşünen yasal olmayan şekilde eser veya eserlerinin paylaşıldığını fark eden hak sahipleri yukarıdaki iletişim formundan veya samil@edebiyatsultani.com adresinden bize mail atmaları rica olunur. Bizimle iletişime geçmiş olan hak sahipleri ile en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde geri dönüş yapılarak hak sahibine gerekli olan bilgiler verilecektir.

Diğer İletişim Bilgilerimiz :
Telefon : 05418632305 – sms veya watsappdan mesaj atınız.
Mail : edebiyatsultani[at]gmail.com

Yorum yap